aparthotely

Aparthotel (i rezidenční hotel nebo hotel s prodlouženým pobytem) je komplex apartmánů, který využívá hotelový rezervační systém. Je to podobně jako pronájem bytu, ale bez pevných smluv a zákazníci  se mohou “odhlásit” vždy, když si to přejí. Objednat si můžete už i weekendový pobyt, týdenní, případně na dobu, jaká Vám vyhovuje. Bytový hotelový komplex nabízí kompletně vybavený apartmán.

S námi ušetříte! Naše nabídka je levnější, než na internetu.

Pokud jste v naší nabídce neobjevili to pravé ubytování pro Vás,
určitě Vám najdeme takové, které Vám bude “šité na míru”

Aparthotel CAPITOL 

Pozice: Grado centrum, v blízkosti starého města a pláže

Aparthotel Capitol je nové ubytování, exkluzivní a prestižní, pro perfektní a pohodlný pobyt ve městě Grado. Nachází se v přední části laguny v lokalitě několik metrů od hlavní pláže, termálních lázní, aquaparku, Parku růží a hlavní promenády.

Zobrazit detaily

Aparthotel HUNGARIA 

Pozice: Grado centrum, v blízkosti starého města a pláže

Aparthotel Hungaria je nový návrh na exkluzivní pobyt v srdci Grado, který má výsadní postavení – jen pár metrů od hlavní pláže, starého přístavu a historického centra. Nabízí hostům apartmány – moderní komfortní s managementem, který klade důraz na zákazníka, jeho speciální dovolenou a relaxaci.

Zobrazit detaily

Residence ORMEGGIO 

Pozice: Grado centrum, v blízkosti starého města a pláže

Exkluzivní Rezidence Ormeggio se nachází 3 minuty chůze od historického centra města Grado – jeho promenády, s obchody, restauracemi a bary, 4 minuty od pláže, 5 minut od parku Termální Acquatico (Aquapark). V parcích zde pro děti najdete různé atrakce.

Zobrazit detaily