hotely

S námi ušetříte! Naše nabídka je levnější, než na internetu.

Pokud jste v naší nabídce nenašli to pravé ubytování pro Vás,
určitě Vám najdeme takové, které bude “šité na míru”.

Bed and Breakfast – Rooms ****

Pozice: v centru města v blízkosti starého přístavu, pět minut od starého města a pár kroků od pláže.

Výsledná romantická atmosféra a “shabby chic” elegance byla vybrána k vytvoření stylu, jehož modré odstíny připomínají moře a teplé barvy písku jak kdyby byly políbené sluncem.

Zobrazit detaily

Hotel Abbazia ****

Pozice: v centru města, na pěší zóně, pár kroků od pláže a pět minut od historického centra nebo malebného přístavu Grado.

Uvolněná atmosféra, diskrétní a rozšírené služby. Milující pohostinnost rodinné tradice jsou prvky, které jsou krédem managementu hotelu a zajišťují kvalitní pobyt. V nabídce je také krytý bazén s mořskou vodou…

Zobrazit detaily

Hotel Diana ****

Pozice: Hotel se nachází na pěší zóně, v blízkosti historického centra města, přístavu a je vzdálen 2 minuty chůze od pláže.

V rodinném hotelu Diana Vás srdečně přivítá rodina Tomaselli-Marchioro. Po čtyři generace majitelé, s podporou dostupného a kvalifikovaného personálu, dávají své zkušenosti k Vašim službám, abyste strávili dovolenou v příjemné a relaxační atmosféře.

Zobrazit detaily

Hotel Villa Rosa ***

Pozice: na pěší zóně, v blízkosti historického centra města a přístavu, 2 minuty chůze od pláže.

Je to také nabídka s nejlepším skóre kvality – poměru ceny v Grade! V porovnání s ostatními hotely v tomto městě, hosté získají více tím, že utratí za ubytování méně.

Patří do portfolia majitelů hotelu “Hotel Diana”.

Zobrazit detaily

Les 7 Suites Erica ****

Pozice: ideální poloha, přímo na pěší zóně, jen pět minut chůze od historického centra a pláže. Krásný park Vás také hned okouzlí.

Malý secesní klenot 20. století. Půvabný hotel, který nabízí ubytování vhodné pro všechny potřeby. Ideální pro speciální pobyt jako pár nebo rodina. Všechny pokoje jsou jemně zařízené s ohledem na estetiku a historický původ budovy.

Zobrazit detaily

Hotel Villa Erica ****

Pozice: v centru města, na pěší zóně, pár kroků od pláže a pět minut od historického centra nebo malebného přístavu Grado.

… bohaté na historii a tradici …

Villa byla postavena koncem devatenáctého století, později začala být využívána i jako hotel.

Zobrazit detaily

Hotel Villa Bernt ****

Pozice: ideální poloha, předem při pěší zóně, jen pět minut chůze od historického centra a pláže.

Skvělá vila ve stylu konce devatenáctého století. Od roku 1927 je referenčním bodem pro elitní turistiku na zlatém ostrově Grado. Opětovně otevřen v roce 2015, zcela zrekonstruovaný s 17 pokoji navrženými tak, aby bylo možné zabezpečit  další služby.

Zobrazit detaily

Hotel alla Città di Trieste ***

Pozice: Grado – užší centrum, v blízkosti přístavu, městské promenády a pláže.

Nově zrekonstruovaný Hotel Alla Città di Trieste se nachází před malebným rybářským přístavem, v srdci tisíciletí historického centra města Grado. Krásný ostrov Slunce, známý svou historií, starověké památky, kouzlo laguny, pláž na jihu a lázeňské procedury mořské vody, budou místem pro vaši dovolenou.

Zobrazit detaily

Hotel Hannover ****

Pozice: Hotel Hannover se nachází v historickém centru města Grado, s výhledem na malebný rybářský přístav. Hotel Hannover Vám nabízí relaxaci, zábavu a kulturu.

Hotel Hannover je čtyřhvězdičkový hotel ve městě Grado, vybavený veškerým komfortem a přátelským personálem, který je vždy k dispozici a rád Vám umožní objevit všechna tajemství ostrova Slunce, jedno z nejzajímavějších jadranských měst.

Zobrazit detaily

Hotel Villa Augusta ***

Pozice: Grado – centrum, v blízkosti Parco delle Rose (Park růží), městské promenády a pláže.

Hotel Villa Augusta je útulný hotel rodinného typu. Osobní přístup přímo majitelů hotelu dotváří příjemnou atmosféru a je zárukou pohodlného pobytu ve městě Grado. Pokud hledáte něco podobného, tak jste právě našli svůj hotel.

Zobrazit detaily

Albergo Al Sole

Albergo Al Sole Pozice: Grado Città giardino, poblíž Parco delle Rose (Park růží), městské promenády a pláže.

Hotel Al Sole se nachází v tiché zóně v první linii u moře, v oblasti Parco delle Rose.
100m vlevo od hotelu je vstup na pláž, kde si na své přijdou i děti, protože je tam dětské hřiště a jemný písek na pláži nabízí nekonečné možnosti stavění hradů a koláčků.

Zobrazit detaily