přepravní služby

Tu sú pravidelné služby na ostrove Grado

Výlet na ostrov Barbana a Svatyně Panny Marie se nachází na ostrově Barbana, největším z ostrovů laguny. Krátká cesta ( kolem 30 minut) podél kanálů východní laguny vede na ostrov, na kterém se nachází svatyně Panny Marie, místo bohoslužeb a místo určení pro mnohé poutníky. Ostrov má bar a restauraci. Odchod z Riva Scaramuzza – Canale della Schiusa.

Info ZDE.

Motorový člun Nuova Cristina nabízí množství výletů v laguně, s prohlídkami kanálů mezi ostrůvky a casoni. Ve večerních hodinách jsou na lodi organizovány večery s živou hudbou a lahodnými recepcemi na ryby.

Dokonce i lidé s motorickými postižením se mohou zúčastnit všech cest: ve skutečnosti může být na motorovém člunu pohodlně přepravovaných až 12 invalidních vozíků.

Doporučujeme kontaktovat loď předem, abyste zkontrolovali dostupnost služeb a získali více informací o ní. Všechny výlety odcházejí z Porto Mandracchio v Riva San Vito.

Info ZDE.

Linea Marittima Grado – Trieste Trieste je vhodnou alternativou návštěvy hlavního města regionu Friuli Venezia Giulia, Trieste (Terst). 

Mimo jiné v přístavu uvidíte zaoceánské lodě, neopakovatelnou atmosféru, kde  je vše v pohybu. Historie, kultura, kavárny, restaurace, obchody, … to vše tu čeká na své návštěvníky. Více info o Terstu najdete ZDE.

V provozu pouze v letní sezóně (1. června – 15. září) s lodí Delfino Verde. Možnost naložit i kola.

Info ZDE.